Создание и внедрение показателей качества

Алексей Головин старший юрист

Видео об услуге: https://youtu.be/aACA_Xrl4b0

 

После перехода на договоры с НСЗУ у медицинских учреждений появился четкий перечень обязательств, которых его работники должны придерживаться. К этому перечню относится соблюдение отраслевых стандартов, нового механизма ведения учетных записей и так далее. 

Но бывают случаи, когда врачи нарушают условия договора или принципы предоставления медицинской помощи, потому что это никак не влияет на их зарплату. Как результат — жалобы пациентов в НСЗУ или даже разрыв контракта с медицинским учреждением. 

Чтобы избежать этих последствий и замотивировать медработников выполнять свои обязанности в соответствии с требованиями НСЗУ, мы предлагаем создать и внедрить показатели качества, уровень выполнения которых будет непосредственно влиять на зарплату сотрудников. 

Наши услуги

З огляду на поточні умови праці медичного персоналу та потреби лікарні, ми допомагаємо підібрати показники якості, актуальні саме для вашого ЦПМСД. Після цього ми:

  • Розробляємо алгоритм впровадження та систему контролю за виконанням показників якості

  • Розробляємо положення про роботу комісії, яка контролюватиме виконання працівниками показників якості

  • Створюємо проєкт наказу з впровадження показників якості та наказу про зміни в системі оплати праці

Також ми розробляємо проєкт необхідних змін до колективного договору, адже в цьому документі містяться умови та механізм нарахування зарплати.

 

Що ви отримаєте

 

Ми допоможемо скласти та легалізувати систему мотивації, завдяки якій буде можна отримати реальну оцінку роботи лікаря та прив'язати її до конкретних показників. Нова система допоможе медичній установі підвищити якість наданих послуг, зменшити ризик порушення умов договору та появи скарг до НСЗУ від пацієнтів.

Юристи ILF практично супроводжуватимуть процедуру створення та впровадження показників якості. Це є гарантом тощо, що нова система мотивації медичних працівників діятиме в законодавчому полі та не порушуватиме чинних законів чи норм.